2009. évi CXXII. törvény által kért adatszolgáltatás (Archív) - Igazgatóság / Felügyelő Bizottság

Pozíció betöltésének ideje
Batizi Tamás (Archív) 2010-12-04 - 2019-01-17
Czomba Csaba Ferenc (Archív) 2012-04-22 - 2015-04-29
Oláh István (Archív) 2015-04-30 - 2016-08-08
Mészáros József (Archív) 2012-04-22 - 2016-04-21
Leleszi Tibor (Archív) 2014-05-06 - 2015-04-29
Berencsi Béla (Archív) 2014-05-06 - 2015-04-29
Gégény Géza Zsolt (Archív) 2015-04-30 - 2016-04-21
Hanusi Péter (Archív) 2015-04-30 - 2016-04-21
Juhász Zoltán (Archív) 2016-04-22 - 2017-04-19
Pehely Zoltán (Archív) 2016-04-22 - 2017-04-19
Vass Imre (Archív) 2017-04-20 - 2018-04-25
Szántó Zsolt (Archív) 2017-04-20 - 2018-04-25